Zápasy Evropské ligy na Skylinku

Evropská liga na Skylink definitivně nebude -Slovenské programy budu při vysílání zápasu blokovány.

Bohužel fanoušky fotbalu asi hodně zklamala nemožnost sledovat utkání Ligy mistrů alespoň na slovenských kanálech Dvojka / Dvojka HD. Již 22.10.2015 večer došlo pro české zákazníky Skylink k vypnutí těchto kanálů a bohužel ani do budoucna nelze počítat, že by tomu bylo jinak.

Oficiální prohlášení Skylink :

Vypnutí sportovního přenosu na programech Dvojka a Dvojka HD

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o vypnutí sportovního přenosu na programech Dvojka a Dvojka HD pro české dekódovací karty.

22. 10. 2015 od 20:45 do 23:00 nebude pro zákazníky Skylinku, kteří používají dekódovací karty pro region Česká republika, dostupný přenos fotbalového utkání Evropské ligy, vysílaný na slovenských programech Dvojka a Dvojka HD.

Vypnutí požaduje společnost CET 21, která je vlastníkem práv k vysílání vybraných zápasů Evropské ligy na území České republiky, přičemž provozovatel programů Dvojka a Dvojka HD, společnost RTVS má vysílací práva jen pro území Slovenské republiky.

 

Zákazníci Skylinku, kteří používají dekódovací karty na území Slovenské republiky a mají nastaven region Česká republika, mohou tento problém snadno vyřešit změnou regionu v Zákaznické zóně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *